Bezkofeinový nápoj Caro

Caro je lahodný, cereální nápoj připravený pouze z přírodních surovin, jako je ječmen, žito, čekanka a slad z ječmene, bez přidaného cukru. Oblíbený je především těmi, jež holdují zdravé výživě. Tato chutná alternativa bezkofeinového nápoje s bohatou pěnou je ideální pro zpestření pitného režimu, nápoj si můžete vychutnat kdykoliv během dne.

obrázek ke článku Bezkofeinový nápoj Caro

Díky své nízké energetické hodnotě je Caro plnohodnotnou součástí vyváženého a zdravého jídelníčku, což z něho dělá nápoj pro dnešní životní styl.

Veškeré přírodní ingredience (ječmen, žito, čekanka) se nejprve upraží a poté rozemelou. Část ječmene je ještě před pražením upravena sladováním, což znamená, že se jednotlivá zrna nechají naklíčit. Právě tato úprava dodává chuti nápoje příjemný sladový nádech.

Čekanka, kterou také nápoj Caro obsahuje, byla díky svým blahodárným účinkům oblíbena již v době Antiky. Tato důležitá rostlina obsahuje látku inulin, který dodává nápoji, mimo jiné, příjemně nasládlou chuť.

Tím, že Caro neobsahuje kofein, mohou ho pít i děti předškolního věku, těhotné a kojící ženy, lidé citliví na kofein a obézní lidé.

Šálek Nestlé Cara, připravený dle návodu s mlékem, dodá dětem až 20 % doporučené denní dávky vápníku.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
Carojanna03.10.2014
CARO Maruška_B19.08.2014
Super!iwen14.08.2014
obrázek ke článku Bezkofeinový nápoj Caro


(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní