Komentáře ke článku: Probiotika a prebiotika

Střevní bakterie nám pomáhají nejen trávit potravu, ale vyrábějí životně důležité látky a znesnadňují tak patogenním mikroorganismům pomnožení ve střevech, detoxikují škodlivé toxiny tráveniny. Každý z nás má v trávicím traktu asi kilo a půl bakterií. Tím, že žijeme ve stále sterilnějším prostředí, konzumuje čistší potraviny, omezujeme přirozený přísun bakterií, z čehož plynou mnohé zdravotní potíže.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz Jagg.cz
RE: Probiotika
2016613yuanyuan | 13.06.2016
new balance outlet
ray ban sunglasses outlet
nike free flyknit 5.0
nike flyknit racer
cheap oakley sunglasses
tiffany uk
nike cortez
pandora jewelry outlet
instyler max
bottega veneta
puma shoes
polo ralph lauren outlet
polo ralph lauren
Probiotika dětem?
Tamuše | 02.11.2015
Dobrý den, já osobně už o probioticích něco vím a jejich učinnek znám na vlastní kůži, protože jsem loni zašala užívat biopron pro posílení imunity po porodu druhého syna. Jde o přírodní přípravek a opravdu zabírá. Teď ale řeším to, že se mi sterší syn vrací ze školky pořád nachcípaný a já mám nervy...Tak přemýšlím jestli mu dát taky biopron, který můžou děti od 3 let nebo koupit nějaké ty marťánky...Má někdo zkušenost?
Probiotika
Kamcza | 16.12.2013
Upřímně pořád úplně nerozumím tomu, jaký je ten zásadní rozdíl mezi probiotiky a prebiotiky, ale co vím je, že oboje jsou pro nás prospěšné. Já je dříve užívala biopron premium jenom při braní antibiotik, protože jsem většinou dostala mykózu nebo průjem. Pak jsem ale zjistila, že mi pomáhá i na mé trávení a zažívání, se kterým mám problémy odjakživa (nafouklé břicho, nepravidelné vyprazdňování,…), takže teď jej beru i normálně, navíc v tomhle období jsou dobré i na imunitu.

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní