Kapsle Nespresso - směs „Pure Origin“

Tato nová řada kapslí Nespresso obsahuje tři unikátní druhy kávy ze třech kávových zemí. Indriya (intenzita 10) z Indie, Rosabaya (intenzita 6) z Kolumbie a Dulsao (intenzita 5) z Brazílie.

  • Indriya from India (síla 10) - intenzivní a kořeněné. Indriya je delikátním snoubením kávy Arabica a Robusta z jihu Indie. Jedná se o espresso se silným tělem, které má úchvatnou osobitost a kořeněné aroma. Toto intenzivní espresso je vytrvalé, rychlé pražení podporuje jeho silný charakter a rozvíjí nádech kakaa a koření (hřebíček, pepř a muškátový oříšek). Indriya vyjadřuje svůj charakter nejlépe v nadpolovičním šálku Espresso (cca 25 ml) nebo v šálku Espresso cappuccino.
  • Rosabaya de Colombia (síla 6) - ovocné a vyvážené. Tato směs jemných, samostatně pražených kolumbijských káv Arabica, rozvíjí příjemnou nakyslost s typickými tóny vína a posiluje nádech červeného ovoce, čímž se rozvíjí silné tělo kávy. Ideální množství je šálek Espresso (40ml).
  • Dulsao do Brasil (síla 5) - sladké a jemné. Čistá brazilská Arabica – Dulsao je směsí červených a žlutých odrůd Bourbon. Dělené pražení dodává kulatost a rovnováhu nasládlým tónům s nádechem medu, sladu a javorového sirupu. Přítomné cukry dodávají svoji sladkost přímo do srdcí kávových zrnek. Ideální množství je šálek Espresso (40 ml).


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní