Kapsle Nespresso - Kazaar (Limited edition)

Limitovaná edice kávy Kazaar, představuje gurmánské spojení dvou kvalitních káv typu Robusta z Brazílie a Guatemaly a jedné kávy Arabica z Brazílie. I když jde o kávu s výjimečnou silou, představuje bohatost a jemnost, a to beze stopy drsnosti. V kávě Kazaar převažuje Robusta typu Conillon z Brazílie, která je sušena přirozeně na slunci, aby v ní vynikla výjimečná intenzita. Robusta pocházející z Guatemaly dodává kávě jemnost, zrna odrůdy Cerrado Arabica z Brazílie přidávají této směsi na rafinovanosti, jemnosti a vyváženosti. Káva Kazaar je uzavřena ve tmavě modré kapsli, kde zůstávají veškerá její aroma (pepře, muškátového oříšku, hřebíčku) pečlivě uzavřena.

obrázek ke článku Kapsle Nespresso - Kazaar (Limited edition)

Kazaar (síla 12) - výrazná, ale zároveň i velmi vyrovnaná hořkost pepře je skvěle vyvážena silným a krémovým tělem se sladkými karamelovými podtóny. Chcete-li dosáhnout maximální intenzity, podávejte Kazaar v šálku 25 ml (jako např. ristretto) s malým množstvím cukru. Pokud preferujete jemnější kávu, je vhodný šálek 40 ml (espresso). Milovníci mléka si mohou dát Kazaar i s mlékem, které zvýrazní v kořenité intenzitě sladké tóny karamelu. Z kávy Kazaar můžete připravit cappuccino, latte macchiato a další mléčné receptury.

Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní