Kapsle Nespresso – směs Lungo (více vody)

Směs je vyrobena z vybraných zrn středo a jihoamerických Arabik a afrických Robust.

  • Fortissio Lungo (síla 7) - uspořádané a intenzivní. Směs jihoamerických a středoamerických káv Arabica s dotekem kávy Robusty. Jde o intenzivní směs se znamenitou plnou chutí a výtečnou hořklostí, která rozvíjí aroma silně pražených zrn. K podávání je vhodný šálek Lungo (25 ml), káva se hodí k podávání po jídle.
  • Vivalto Lungo (síla 4) - intenzivní a květinové. Tato směs je vyrovnaná a komplexní především díky oddělenému pražení jihoamerických a východoafrických káv Arabica, které kombinují aroma z pražení a jemné květinové tóny. Jedná se o nejlepší Lungo směs od Nespressa. K podávání je ideální šálek Lungo (25 ml). Káva Vivalto chutná výborně i s mlékem.
  • Finezzo Lungo (síla 3) - květinové a osvěžující. V této směsi se delikátně snoubí Arabiky z východní Afriky s Arabikami ze Střední a Jižní Ameriky. Kombinací lehkého pražení a specifických kávových odrůd vzniká velmi aromatická káva s jemným nádechem jasmínu, pomerančových květů a bergamotu. Ideální množství je šálek Lungo, svým dotykem kyselosti je káva velmi osvěžující, lehká a žízeň zahánějící.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní