Kapsle Nespresso - směs Espresso


obrázek ke článku Kapsle Nespresso - směs Espresso

  • Ristretto (síla 10) - typické italské espresso. Směs nejlepších kávových zrn Robusty z východní Afriky a káv Arabica z Ameriky (Kolumbie, Střední Amerika), pražených zvlášť, aby byla vytvořena jemná ovocná směs s plným tělem a špetkou nakyslosti. Jedná se o intenzivní espresso, které má příjemnou, déletrvající chuť. Ideální množství šálek Ristretto nebo šálek Espresso, podávaný po jídle.
  • Arpeggio (síla 9) - intenzivní a krémové. Silně upražená směs káv Arabica z Jižní a Střední Ameriky. Arpeggio má silný charakter a intenzivní tělo podpořené kakaovými tóny. Zanechává déletrvající výtečnou chuť, její hustá, jemná pěna zůstává až do posledního doušku. Ideální je podávání po jídle, vhodný je šálek Espresso.
  • Roma (síla 8) - plné a dokonale vyvážené. Rovnováha mezi lehce upraženou kávou Arabica z Jižní a Střední Ameriky dodává kávě Roma jemné a dřevité aroma s plným dlouhotrvajícím tělem. Svou sladkostí a dřevitým nádechem je ideální kávou, vyváženost jedná se o čisté, nepříliš silné espresso. Ideální množství je šálek Ristretto nebo šálek Espresso, podávaný po jídle.
  • Livanto (síla 6) - kulaté a vyvážené. Patří mezi nejprodávanější směsi od Nespressa. Je čistou kávou Arabica z Jižní a Střední Ameriky s vyváženým charakterem podpořeným nádechem karamelu. Směs Livanto je charakterizována hustým a sametovým aroma. Jedná se o jedinečně kulaté espresso. Ideální k podávání ráno v šálku Espresso nebo Cappuccino.
  • Capriccio (síla 5) - bohaté a svérázné. Capriccio je správně vyváženou směsí kávy Arabica z Jižní Ameriky, která je doplněna špetkou kávy Robusta. Jedná se o bohaté espresso s plným tělem a typickým silným nádechem obilovin. Je krémové, jemné a bohaté. Jeho pěna je velmi hustá a tak jemná, že odráží světlo. Ideální k podávání po jídle v šálku Espresso.
  • Volluto (síla 4) - sladké a ovocné. Čistá káva Arabica z Jižní Ameriky se vyznačuje sladkými a sušenkovými tóny, posílenými lehkou nakyslostí a ovocným aroma. Lehce pražená směs Volluto je nejlahodnější směsí od Nespressa. Má plné tělo, kulatou a čerstvou chuť s obilným nádechem. Její charakter je posílen lehkou nakyslostí. Ideální k podávání kdykoliv během dne, vhodný je šálek Espresso.
  • Cosi (síla 3) - lehké a citrusové. Směs káv Arabica z východní Afriky a Jižní a Střední Ameriky je díky lehkému pražení jemným espressem s osvěžujícími tóny citrusů. Jedná se o espresso s lehkým tělem, je dokonalé pro milovníky kávy espresso, kteří mají rádi jemnou, hladkou pěnu společně s osvěžující nakyslostí citronového nádechu. Ideální k podávání ráno, vhodný je šálek Espresso nebo Cappuccino.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní