Komplexní multivitaminové a minerální preparáty pro děti

Kojenecký věk je rozhodujícím obdobím pro vývoj každého dítěte. Dokonale živené dítě je zdravější, lépe se vyvíjí a prosperuje, rychleji vše chápe, dobře se učí. I když se maminky snaží v době kojení samy vhodně stravovat a i své děti po přechodu na normální stravu dobře živí, není tato strava natolik plnohodnotná, aby splňovala veškeré požadavky pro vývoj a zdravý růst dítěte.

Většina potravin ztrácí již během výroby a zpracování spoustu živin, snižuje se v nich podíl vitamínů, minerálů a stopových prvků. Také vnější faktory, jako je stres, umělé světlo, znečištěné životní prostředí, užívání léků a podobně, zvyšují nároky na příjem potravinových doplňků matek i jejich dětí.

Dnes jsou na trhu k dostání komplexní multivitaminové a minerální preparáty pro děti, které se vyrábějí z čistě přírodních látek. Jejich vstřebatelnost je nesrovnatelně vyšší než u syntetických preparátů.

Pokud se rozhodnete pro nákup potravinových doplňků pro děti, poraďte se předem o jejich dávkování s ošetřujícím dětským lékařem!


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Vyhledávání na webu nasevyziva.cz: 
domácí lékař Domací lékař - alternativní medicína

léčba, prevence, osvědčené postupy našich předků
 
 
 

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní